Osvětlení Příslušenství

CREE XM-L2 U3 Cool White LED Emitor s 16mm Hliník Topení Star

Rating
222.64 Kč 111.32 Kč

CREE XM-L2 U3 Cool White LED Emitor s 16mm Hliník Topení Star

Model No.: CL-L2U3-16

Specifikace: Značka: CREE Napětí: 3,1 V Proud: 0.7 A-3A Lumenů: 367lm @ 0,7, 1269lm+ @ 3A Barva Světla: 6000-6500K Úhel Pohledu: 125 Stupňů Hliníkové Základny velikost: 16mmx1.0 mm Čistá Hmotnost: 1g

Potřebujete vědět, kdy koupit:

O Akciové:

Položky, které na našem web-shopu jsou všechny dost skladem. Prosím, vezměte si ji snadno koupit.

O Dodání:

Budeme loď se vaše položky do 48 hodin po získání vaší objednávky.

Dodací způsoby:

1. Pokud balíků do 2KG, a položky jsou Obecné Nákladu, budeme loď China air mail pro vás. China air mail loď do zemí Asie potřebovat asi 25days, loď do Ameriky a Austrálie země potřebují o 35 dnů, loď do většiny evropských zemí, třeba o 40days. Ruské/ Brazílie tyto země bude potřebovat více dní, asi 50-60dnů.

2. Pokud balíků do 2KG, a položky, které jsou Citlivé Zboží, budeme loď tím, Singapore air mail nebo Švédsko/Swiss air mail pro vás. Doba dodání je potřeba asi 30 dní k dosažení.

3. Pokud je balíků více než 2 KG, budeme loď tím, EMS,DHL, UPS, Fedex, TNT pro vás. Express obvykle potřebuje asi 3-7 dní.

4. Pokud si objednáte ve velkém množství, budeme loď letecky nebo po moři pro vás.

Poznámky: můžeme zajistit, aby loď vaší objednávky do 48 hodin. Ale někdy, protože špatné počasí, stávka těchto důvodu, lodní tranzit bude mít zpoždění. Nemůžeme kontrolovat to, prosím pochopit.

O Celní Daň:

Pro většinu zemí, poštou a EMS, daně, poplatky se vyhnout pro vzorek, aby jako 1-5 ks výrobků v malé krabičce. Obvykle jsme chtěli prohlásit "Dárek" a USD$5-25 za jednotku, aby se zabránilo dovozní daň pro vás. Pokud máte nějaké speciální požadavky, prosím, zanechte poznámky v objednávce.

O Zpětnou Vazbu:

Za prvé, děkuji vám za objednání z našeho obchodu. Jsme dělat velké úsilí, aby vás spokojenost. Pokud máte pocit, že výrobky jsou stejné s popisem, který ukazuje na naše webové stránky, prosím, dejte nám 5 HVĚZDIČEK!

Za druhé, pokud nejste spokojeni s produkty, prosím, kontaktujte nás za prvé, řekněte nám o problému, a co je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, MĚJTE, prosím, obal a účty, dodací list a tak dále. Budeme vás požádat, aby nám ukázal, pokud potřebujete. A také my vám uspokojit řešení.

Vaše podpora a porozumění jsou pro nás velmi důležité! Budeme tvrdě pracovat a dělat lepší pro každého kupujícího.

O Záruka:

1. Pokud výrobky mají problém s kvalitou po obdržení zásilky do 7 dnů, uveďte, prosím, video nebo jiné doklady, můžeme nabídnout nahradit, oprava, vrácení peněz co nejdříve po potvrzení problém. Budeme mít dopravu zpět náklady.

2. Pokud se špatné položky, méně položek, uveďte, prosím, video nebo jiné doklady, můžeme nabídnout nahradit, náhrady co nejdříve po potvrzení problém. Budeme mít dopravu zpět náklady.

3. Pokud výrobky, může to fungovat normálně v záruční době (U většiny položek, je to 1 Rok), uveďte, prosím, video nebo jiné doklady, můžeme nabídnout nahradit, náhrada po potvrzení problém. Budeme mít dopravu zpět náklady.

4. Pokud výrobky, může to fungovat normálně překročit záruční době (U většiny položek, je to 1 Rok), uveďte, prosím, video nebo jiné doklady, můžeme nabídnout nahradit díly, opravy po potvrzení problém. Ale musíte nést náklady na dopravu.

  • Číslo Modelu: CL-L2U3-16
  • Aktuální: 350mA-3A
  • Moc: 10W
  • Typ Položky: Míč
  • Napětí: 3.2V-3.7V