Strunné Nástroje

Coco lidových kytaru kód univerzální kód, pod kód mostu vytáhnout řetězec, rady nástroj

Rating
184.64 Kč 175.50 Kč

[název produktu] : balada pod kódem qin kód qin most [produkt mater ial] : Kakaové polo [product size] : qin polštář groove je 72 mm dlouhé a 4,5 mm hluboký. [používání výrobku] : kytara řetězec deska, kytarové příslušenství Tipy: 1. Pokud na kytaru kód je změněn, s výjimkou původní kytara kód, tam je malá šance, že to může být nalezen přesně stejný s původním kytaru kód. Produkce továrny každé továrně POUŽÍVÁ různé formy, velikost kytaru kód je jiný, a postavení hřebu díra se liší. Takže musíte pochopit a vědět. Proto jsme naznačují, že jsme koupit větší velikost klavír, aby se zabránilo lepidlo značky originální klavírní velikosti. Nezáleží na tom, jestli díry na struny v různých pozicích. Udělat novou díru. Budete muset věnovat pozornost na délku řetězce metoda určování polohy. Pokud vidíte díru ve výkresu je stejný jako díra ve vaší kytaru, teď, pak můžete přímo porazit díru přes to. 3. Pokud si nejste jisti, zda otvory na výkresu jsou stejné jako tvoje, nebo jestli si dělají kytary, pak prosím střílet šest pevné kuželové otvory, které nejsou propíchnuté. Poté, co si je, nalepte je na odpovídající pozice na panelu, a pak vyvrtejte otvory s ruční vrtačku nebo elektrickou vrtačku. Takže nemusíte mít strach o poloze díry. [reálný produkt fotografování] :

O NÁS:

Vítejte V Našem Obchodě

1. Naše společnost název: Qingdao Hongyin Dřevo Co., Ltd., Profesionální výroba a zpracování kytara dřevo, kytarové doplňky, kytaru a výrobu nástrojů.Spolupracujeme se světově proslulé kytarové značky výrobců jako je Qingdao GIBSON, EPIPHONE, Tianjin MAS, a Qingdao sejeng (fendr, Ibanez).

2. Máme tisíce produktů, naše výrobky jsou konkurenceschopné ceny a vysokou kvalitu. Jsme zátah na falešných a chatrný produkty. Doufáme, že můžeme navázat dlouhodobou spolupráci s hudební nástroj společnosti a prodávat je na světě.Pokud potřebujete velké množství našich produktů, prosím, kontaktujte nás. Jsme vám nejlepší slevy.

3. Pokud se váš výrobek soutěžit o ceny, můžete nás kontaktovat. Můžeme prodat na Čínském trhu.Každý rok jsme se zúčastnili v Šanghaji Mezinárodní Hudební Nástroje Výstava (Sál E3),Pokud vy také navštivte instrument exhibition, můžete nás kontaktovat.

O Nás:

1. Vítejte v našem obchodě. Jako vůdce Číny Kytarové části saler, máme tisíce druhů výrobků, které téměř přišel z Japonska a Jižní koreje. Naše výrobky jsou konkurenceschopné ceny a vynikající kvality. Budeme bojovat proti falešné a chatrný produkty.Doufáme, že můžeme navázat dlouhodobý vztah spolupráce s Hudební Instrumens Společnosti a salers na světě.Pokud máte produkt, který konkurenční ceny, můžete nás kontaktovat. Můžeme výprodej na Čínském trhu.

2. Pokud potřebujete naše výrobky ve velkém množství , můžete nás kontaktovat. Budeme vám slevu.

3. Jsme v omezeném skladě , pokud potřebujete extrémně velké množství , musíte nás o tom informovat. Budeme ji objednat předem.

Poštovné A Návrat:

1. Jsme lodní dopravy na celém světě, s výjimkou nějaké vzdálené oblasti. Mezinárodní zásilky jsou odesílány www.autoservis-wolf-praha.cz Standardní Lodní dopravu,China Post Air Mail , e-EMS nebo EMS . Dodací lhůta může být se liší v důsledku určitých důvodů, jako jsou čísla airlines do své země a rychlost zpracování celní a pošta. Dodací lhůta jsou následující:

EMS : 7-20 pracovních dnů

e-EMS: 7-20 pracovních dnů

China Post Air Mail: 20-60 pracovních dnů

www.autoservis-wolf-praha.cz Standardní Doprava: 16-35 pracovních dnů

2. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v komoditní cena nebo přepravní náklady. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení nebo nákupu. Prostřednictvím e-paket, můžete sledovat informace o sledování vašeho zboží v odkaz www.17tarck.com. Pls, obraťte se na místní poště, zda souhlasí nebo ne.

3. Celní poplatky jsou obvykle účtovány přepravní společnosti nebo shromažďovány, když si vyberete položku nahoru. Tyto poplatky nejsou další poplatky za dopravu.

Platba

1. Přijímáme PayPal, alipay a bankovní převod. Jako pro placené produkty ,zajistíme shippment do dvou dnů. Pokud chcete, aby to ve velkém množství, můžete nás kontaktovat , dáme vám slevu. Výnosy jsou přijatelné, můžete vrátit položku do 14 dnů potvrzení o vrácení nebo výměnu zboží. Prosím, kontaktujte nás pro použití číslo, pokud chcete vrátit položku. Všimněte si prosím, že kupující je odpovědný za poštovné vrátit, položky se vrátil musí být v původním stavu, které zahrnují značky a obalu, a budeme posílat pouze na výměnu nebo vrácení peněz poté, co obdržíme vrácené položky.

  • Typ: most
  • Číslo Modelu: Kytaru Most
  • Značka: NoEnName_Null

  • Author: Gbpltw143
  • Date: 2021-01-19
  • the groove is crooked
  • 3/5