Počítačové A Kancelářské

Vynikající Kvalita Laptop Tlačítko Napájení rozvaděč S Kabelem Pro Lenovo N580 G580 G585 PN QIWG5/QIWG6 LS-7983P 90 Dnů Záruka

Rating
226.38 Kč 208.31 Kč

F. A. Q

Snažili jsme se odpovědět na nejčastěji kladené otázky níže, ale pokud máte nějaké další otázky o vašem nákupu, prosím, kontaktujte nás.

Q: Jak mohu najít produkt, který není zobrazen ve vašem obchodě?

A: řekněte nám.Budeme se snažit v našich silách, abychom ho našli.To je téměř nemožné zobrazit všechny produkty jako existuje nespočet modelů.

Otázka: poskytujete záruku?

A. Ano, máme.

Nabízíme 90 dní záruka na všechny klávesnice a Kabely prodáváme, stejně jako 160 dní záruka na laptop chladiče ventilátory.Vadné výrobky lze libovolně měnit v průběhu záruky.

Q. Myslíte si, nabídnout velkoobchodní ceny?

A. Ano, máme.

Q. Co mám dělat, pokud zboží bylo poškozeno při přepravě?

A. (Všechny naše výrobky budou baleny v dobrém stavu před odesláním, takže naše výrobky jsou jen zřídka poškozeny špatné balení.)

Za prvé, vzít nějaké fotky, o poškozený obal.Za druhé, obraťte se na nás.Prověříme to, a pokud se prokáže poškození, zašleme vám jiný nebo vrácení peněz.Prosím, ne otevřít spor.

Upozornění: nepodepisujte před kontrolou.

Záruka & Návrat Politiky

Všechny naše výrobky mají záruku.Vadné výrobky mohou být změněny v průběhu záruky.Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od RMA datum emise.Budeme měnit ještě jeden pro vás, nebo vrátíme peníze zpátky.

Pokud jste omylem výrobky, prosím, informujte nás co nejdříve, tak, že můžeme změnit to pro vás.Ale pokud vaše zásilka byla odeslána, budete muset pokrýt všechny výdaje, pokud jste se rozhodli to změnit.(včetně původní nákladní, manipulační poplatky a návrat nákladní dopravy, atd. ) Jsme bude zodpovědný pouze za zpáteční lodní náklady schválené na špatné produkty, které jsme vyslali.

Plnou náhradu (včetně poštovné a manipulační poplatky), budou vydány za vadné, poškozené nebo zkresleny položky do 14 dnů.

zásilky podrobnosti

Naše společnost se zabývá mezinárodní obchod pro téměř 7 roky.Balíček je téměř dokonalá.Můžeme poskytnout speciální express na velkoobchodní zákazníky a některé země, jako je Střední Východ, Jihovýchodní Asie, Evropy a Spojených Států.To bude rychlejší a bezpečnější.Vítáni jednat s námi.

Metody přepravní foukal jsou podporovány ,jako je DHL Express, EMS Dopravy, www.autoservis-wolf-praha.cz Standardní Doprava, ePacket, China Post Registrované Letecké Pošty.(Není omezen na tyto)

  • Produkty Stav: Skladem
  • Záruka: 90 dnů
  • Balíček: Ano
  • Drop shipping: Podpora
  • Značka: Reboto
  • Číslo Dílu: QIWG5/QIWG6 LS-7983P
  • Typ: Napájecí Kabel
  • Číslo Modelu: N580 G580 G585