Home Decor

Money Tree Ornament, Zlatá Řemesla Krásné Křišťálové Delikátní Hotel Fortune Strom Ornament Zlatý Prut Strom Ornament Desktop

Rating
262.94 Kč 186.71 Kč

1.Crystal energy je silný, běžně známý jako kámen bohatství. Krystal bude mít vliv na hmotný život a finanční štěstí. Proto, to může výrazně zvýšit finanční jmění tím, že uspořádá crystal s pozicí doma nebo v kanceláři.

2. Peníze-předení Strom-kouzelný poklad strom v legendě. To je podstatou nebe, země a vesmíru, které mohou produkovat nekonečné magie peněz na jeho větve. Poté, co byl vybral, to může být obnoven, nepřeberné a nevyčerpatelné. Je to božský strom z Číny. Kromě městského domu, ve stejnou dobu může zesílit magnetické pole, tak, že jsou plné štěstí, bohatství a popularity, plné života a vitality.

3. Magic efekt Stromu Náboru: Crystal Strom Nábor je rezonovalo o více než desítky malých magnetických polí, která vytváří plovoucí magnetický kruh jako mrak vítr, který je velmi vhodný pro tok bohatství. V doma nebo v kanceláři pozici, bylo by kouzelné mít bohatství strom. Přírodní krystaly shromáždí zemské aury za stovky milionů let. Mají různé magnetické pole a funkce, protože jejich různých velikostí a barev. Mohou inspirovat mysl, zklidnit mysl a mají zvláštní energii. Mohou očistit tělo a mají vliv na léčení nemocí a měnící se. Mohou shromažďovat bohatství, zahnat zlé duchy a udržet mír tak, aby se tělo zdravé a šťastné manželství. To je jeden z nejvíce vhodné dárky pro rodiny zdobí své domy a zlepšit geomantic znamení pro své příbuzné a přátele.

4. Řemeslné materiál: celá materiálu strom je přírodní materiál. Prosperující strom pánve a trupu jsou vyrobeny z jeden-čas boční ekologické pryskyřice. Nemají žádný zápach a znečištění. Větve jsou vyrobeny z čisté mosazi drátu. Hlavní a nejvíce charakteristické jsou listy. Jsou vyrobeny z přírodní krystal amorfní štěrku a hand-made.

5. Charakteristika Stromu z Náboru: Strom Nábor je náš patent produkt, z nichž mnohé jsou unikátní pro nás. Jeho podivné a kuriózní tvar dává lidem jakýsi požitek z krásy přírody.

Popis:

Materiál: Pryskyřice + Krystal

Barva:zlatá

Velikost: 16*8*18cm

Upozornění:

1.Prosím, dovolte 1-3.0 Mm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než váš nákup.

2.Barvy mohou mít různé jako rozdíl zobrazení,pls pochopit.

3.Prosím nechat vzkaz, než si dát špatnou zpětnou vazbu, pokud výrobky mají nějaké problémy.

Balení seznam:

1 * Ornament

  • Značka: ORAF