další

POWGE 120 Zubů 2GT Načasování Kladky Vrtání 6-25mm Fit W=6/10mm 2GT řemenů 120T 120Teeth GT2 Řemenice 3D Tiskárny 120-2GT

Rating
394.40 Kč 354.94 Kč

120 Zubů GT2 T iming Řemenice Vrtání 6-25 mm

Fit 2GT Rozvodový Řemen Šířka 6/10 mm Pro 3D Tiskárnu

Typ: 120-2GT Řemenice

Rozteč: 2 mm

Počet zubů: 120Teeth

OD: 74.89 mm

Příruby: Double

Materiál:Hliníkové Slitiny

Pevné Režim: 2*M5

Vrtání Načasování Kladky: 6-25mm

Fit Šířka Rozvodový Řemen: 6/10mm

Seznam Balíček Obsahuje Následující:

120Teeth GT2 Hliníkové Řemenice, 6-25mm Vrtání

M5 Setscrews(Zdarma)

Imbusový Klíč(Zdarma)

(Máme velký počet akcií,můžeme inst především dodání.

pokud budete potřebovat další zuby 2GT kladka, prosím, kontaktujte mě, můžeme přizpůsobit!)

Také jsme prodali 16teeth,20teeth, 30teeth,32teeth,36teeth,40teeth,60teeth,80teeth,85teeth,atd..GT2 načasování kladky , máme různé otvoru řemenice.

prosím, kontaktujte mě, pokud budete potřebovat ty, rozvodový řemen, kladky.

Podle vašich požadavků, jsme zpracování nestandardních načasování kladky.pokud stále máte nějaký problém,Prosím, klesl zdarma,kontaktujte nás, budu odpovídat na vaše otázky co nejdříve.

Kontakt: Jeanne Chen

Trademanage Číslo: cn1501129346

Poslali jsme všechny položky mají sledovací číslo, můžete zkontrolovat stav balíček včas. Všechny položky budou odeslány do 48 pracovních hodin po obdržení platby (kromě soboty a neděle).Všechny položky budou odeslány do Číny EMS, FedEx, UPS,DHL. Pokud potřebujete tyto způsob dopravy, prosím, kontaktujte nás.

1.Jen NÁS dopravu Zdarma prostřednictvím Mezinárodní ePacket. Obvykle 7 až 15 pracovních dnů na kompletní Dodávku.

2 .Jiných zemí, budeme posílat zboží China post air mail, třeba delší doba dodání, podle situace jednotlivých zemí je různé,Obvykle 15 až 40 pracovních dnů na kompletní Dodávku.

3.Členy Evropské Unie.Může prostřednictvím Bpost MiniPak EU(LVS). Obvykle 7 až 15 pracovních dnů na kompletní Dodávku.pokud potřebujete tento způsob dopravy,prosím, řekněte nám !!

Pokud můžete počkat,Prosím nabídku na koupi zboží!!! Díky

Kupující Informace: snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení.

7 Den Spokojenosti Výměnu Záruka:Pokud si nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit k nám pro rychlou výměnu nebo vrátíme platbu.

Vezměte prosím na vědomí, že veškeré nákupy musí být vráceno do 14 dnů od nákupu. BEZ vrácení nebo výměny budou akceptovány po 14 dnech od data zakoupení.

Obsahovat vaše jméno, adresu, položka, denní telefon, jak jste zaplatili, a pokud žádáte o vrácení peněz nebo výměnu.

Po získání vrácené položky, vrátíme zákazníkovi u položky cena ( kromě náklady na dopravu tam a zpět ).

Pochopte prosím, že poštovné a manipulační poplatek je nevratný. Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček

Vaše spokojenost je naším největším cílem,Pokuste se co nejlépe vyřešit problémy pro vás.Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům

 • Počet zubů: 120
 • Značka: POWGE
 • Číslo Modelu: 120teeth 2GT Načasování Kladky
 • Picth: 2mm
 • Standardní Šířka Pásu: 6/10mm
 • Příruba: Dvojité Příruby
 • Materiál: hliníkové slitiny
 • Vnější Průměr (OD): 75.89 mm
 • Otvor Pro Šroub: 2*M5
 • Typ: Načasování Kladky
 • vrtání: 6-25mm