Nositelné Zařízení

115plus Inteligentní Fitness Srdeční Frekvence, Krevní Tlak Smart Band Fitness Tracker Hodinky Sport Smartband Pro IOS, Andriod pro Huawei

Rating
204.99 Kč 168.02 Kč

696 115plus Muži Krokoměr, Sleep Monitor Ženy Chytrý Náramek IP67 Vodotěsné Sportovní Datum Volání Připomenutí pro Android, IOS passomete

Velikost

Hlavní část

38*15*11mm

celková velikost

235*15*11mm

hmotnost

hmotnost produktu

20g

hmotnost(balení)

40g

barva

Černá, modrá, červená, fialová

 

čip

Čína Dělal

BLE4.0

zobrazení

0.96 coul OLED

nabíjení USB motoru 1027 baterie 90mAh vlastnosti Produktu M, vzdálenosti, kalorií, Podpora android a ios monitorování Spánku, dlouhé sezení připomenutí, Podpora android a ios Chytrý budík, Podpora android a ios času, zobrazení data, Podpora android a ios Hovor, zpráva připomenutí, Podpora android a ios Informačního obsahu displeje Podporovat Facebook, twitter, atd ztratil Podporu android a ios Palming jasný displej Podpora android a ios Třást fotografii, Podpora android a ios android4.4 IOS8.0 výše

1. nemůže najít zařízení při párování zařízení?

A: Prosím, ujistěte se, že vzdálenost mezi telefonem a zařízení je menší než 0,5 m

Prosím, ujistěte se, že zařízení není pod nízkým battey.pokud je stále problém, po 1,5 hodiny nabíjení,Prosím, cantact nás.

2. Nelze se připojit na devicewith aplikace?

A: Některé chytrý telefon bluetooth služby bude abnormální, když restartujte počítač.Prosím, restartujte chytrý telefon pro párování zařízení.

3. Proč android mobilní odpojte?

A: Android mobilní telefon, systém správy paměti bude b e nucen vypnout APLIKACE na pozadí, budete muset vypnout režim úspory energie nebo vytáhnout APLIKACE do systému úklidu zelené pozadí uvnitř, bude APLIKACE nebude nucen zavřít.APLIKACE musí být spuštěn

v pozadí, bluetooth automaticky odpojit.

4. Žádný příchozí hovor nebo zprávu oznámení?

A: Prosím, viz splution APLIKACE do "nastavení"-"FAQ", abyste zjistili, jak tento problém vyřešit

1) přijímáme Alipay, Paypal ,West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. 2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. 3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1) Pokud jste v Brazílii, doba dodání je 25-90 dnů, bez ohledu na to, jaký způsob dopravy, protože z vlastní. 2) Pokud se vám výběr DHL/FedEx/TNT/UPS Urychlené, možná muset zaplatit nějakou daň, když jste podepsal box. 3) Pokud jste z Brazílie, Chile a Argentina, a vyberte DHL/FedEx/TNT/UPS, prosím, provise nám vaše daňové identifikační číslo, aby pomohla zboží předat vlastní fasterly. 4) Pokud jste z Brazílie, Chile a Španělsku, a vyberte UPS přepravní cesty, budete muset ukázat doklad o zaplacení poplatku, až se dostanete na pole. 5) Pokud jste ze Švýcarska, Švédska, Rakouska, a zvolte TNT způsob dopravy, budete muset ukázat payment důkaz, když se dostanete na pole. 6) Pokud jste z Německa, a zvolte TNT způsob dopravy, prosím, provise vaše společnost kód 7) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a číslo vaší objednávky. 3) My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.autoservis-wolf-praha.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní. 4) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Pokud jste spokojeni s objednávkou, prosím 5 Hvězdiček zpětnou vazbu na pořadí, je lepší, když můžete sdílet fotografie, aby nám ukázal, detaily, zpětná vazba klientů. My vám slevové kupóny .Pokud nejste spokojeni s objednávkou, prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin, a zůstaneme s tebou, dokud problém vyřešit.

 • Kapela Odnímatelné: Ano
 • t3: 115 plus inteligentní náramek
 • t1: 115plus chytrý náramek
 • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
 • Funkce: Call Reminder
 • Dotykový Displej: Ano
 • Styl Obrazovky: Obdélník/Čtverec-tvar
 • Značka: 696
 • Model: 115plus
 • Jazyk: Francouzština
 • Typ Obrazovky: Barevný LCD
 • Aplikace Věkové Skupiny: Dospělé
 • Styl: Sport
 • Vodotěsné Třída: Život Vodotěsný
 • t4: 115 PLUS Chytrý Náramek
 • t2: 115plus chytrý náramek
 • Materiál Pouzdra: Plastové
 • Kapela Materiál: Oxid KŘEMIČITÝ