Počítačové Komponenty

USB 2.0 Externí Přenosný CD/DVD-RW DVD ROM Combo Burner Optical Disc Drive slim pouzdro pro Notebook Desktop PC Počítač

Rating
415.17 Kč

USB 2.0 Externí Přenosný DVD/CD-RW DVD ROM Combo Burner Optical Disc Drive slim pouzdro pro Notebook Desktop PC Počítač(Černá)

Pozornost:

Vnitřní laserové světlo je škodlivé pro oči,prosím, nedívejte se přímo.

Prosím, nedávejte tento přístroj v blízkosti silných magnetických předmětů.

Prosím, ujistěte se, že toto zařízení dát do hladké a stabilní místa,prosím, nedělej to v nestabilní objekty

Prosím, nedávejte přístroj do snadno být vysunutí prostředí,tak, aby se ujistěte se, že dobré funkce zařízení. Poznámka:

Prosím, připojte zařízení k USB portu na vašem počítači. Pokud jej připojíte do rozbočovače USB nebo prodlužovacích kabelů, to možná nemohou rozpoznat Řidiče, nebo si přečíst CD/DVD.

Pro desktopy, prosím, připojit k USB portu základní desky pro běžné použití.

Tento disk není plně kompatibilní s počítači windows 10 systému kvůli problémům s kompatibilitou mezi systémem windows 10 sám a externí hardwares. Specifikace

Podporované formáty: DVD-ROM, DVD-video, DVD/CD-R/RW, CD-ROM/XA, CD-ROM, CD-EXTRA, CD-TEXT

Funkce:

Rychlost čtení: CD-ROM 24X CD-R 24X VCD-R, 16X DVD-ROM, 8X DVD-R 8X, DVD-RAM 6X Rychlost Zápisu: CD-R 24X CR-RW 16X DVD-R 8X, DVD-RW 4X

Rozhraní: USB 2.0 Funkce:

Žádné externí disk potřeby. Tento přenosný USB2.0 disk podporované plug and play, který je napájen z USB portu vašeho počítače.

S přenosný a kompaktní design, je to pohodlné pro vás k zobrazení, filmy na DVD, poslouchat hudbu na CD, sledovat fotografie nebo snímky a kopírovat hudbu, video nebo data CD(pouze CD).

Tento slim USB2.0 DVD/CD-RW writer/disk vejde se všemi notebooky a stolní počítače s USB portem. S napájecí kabel, není tam žádný strach o nedostatek energie při připojení na stolní počítače.

Kompatibilní se všemi platformách Windows včetně Win XP, VISTA, Windows 7, 8 & 10 , Podporující Mac(IOS pracovní Ploše Notebooku) obsah Balení:

1 x USB 2.0 Externí COMBO CD-RW

1 x USB Datový Kabel

1 x USB Napájecí Kabel

Snadné Použití. Plug and play. Žádné externí disk potřeby. Přijala pokročilé čip, CD-RW vám umožní sledovat DVD/CD filmy bez zpoždění a vypálit hudbu, filmy na CD(pouze vypálit na CD, a to včetně DVD). Univerzální Kompatibilita. Je vhodný pro Windows 2000/XP/Vista/Windows7 a dalších systémů.(Ne včetně Windows 98/SE a MAC os). Podpora obou laptop a desktop s USB portem (Ne včetně Chromebook a Povrch). USB2.0 Vysoké Rychlosti. Je kompatibilní s USB2.0 a zpětně kompatibilní s USB1.0. Tento disk CD-RW combo mechanika podporované DVD+R, DVD-R, CD-ROM, DVD-ROM, CD-R, CD-RW. Max DVD rychlost čtení 8X; Maximální rychlost čtení CD 24X a max CD rychlost vypalování 8X. Kompaktní Design. Je přenosný pro cestování s notebookem díky své malé velikosti. To bude zvláště užitečné pro vaši práci, pokud chcete, aby prezentace k podnikání. Jen vypálit CD na všechno stačit a není třeba nosit notebooky všude. Včetně Dvou Kabelu. Přicházejí s 2 kabely, jeden je datový kabel a druhý je napájecí kabel, který může dodat sílu, jak se zbavit problémů s nedostatkem energie. Při připojení na plochu, prosím, připojte oba kabely, nebo se připojit s počítačem je mortherboard.

  • Podpora: DVD+R, DVD-R, CD-ROM, DVD-ROM, CD-R, DVD/CD-RW
  • Značka: GODO
  • Typ Jednotky: DVD-RW
  • Materiál: Plastové
  • Typ Rozhraní: USB
  • barva: černá
  • Typ: DVD Vypalovačka