Interiérové Doplňky

Univerzální Nastavitelný Složit Flexibilní Chobotnice Stativ držák Držák Auto Příslušenství, Podpora Pro Mobilní Telefon a Digitální Fotoaparát

Rating
111.74 Kč

Univerzální Nastavitelný Složit Flexibilní Chobotnice Stativ držák Držák Auto Příslušenství, Podpora Pro Mobilní Telefon a Digitální Fotoaparát

Flexibilní Stativ:

100% zbrusu Nový

1. Kompletní flexibilitu, vyrobené z tvrdého plastu

2. Šedé pogumované kroužky, nohy, a odkaz polštář

3. Odkaz upevňovací šrouby do většiny digitálních fotoaparátu, velikostí a je vyjímatelný

4. Vyměnitelné odkaz na přílohu s tlačítko uvolnění zámku

5. Což je na úrovni z fotoaparátu na nejvíce nerovné povrchy

6. Hmotnost: 80g

7. Velikost: 150 x 35 x 35mm

8. položka může podpora max 275 g

9. Barva: Jako Obrázek

Kompatibilita :

55-85mm Tělo-Široká Chytré Telefony

Všechny Kamery / Univerzální (1/4-inch -20 šroub) fotoaparát odkaz na přílohu

VEZMĚTE PROSÍM NA VĚDOMÍ:

Protože existuje mnoho příkazů ke zpracování, pokud obdržíte rozbité položky nebo jste stále ještě není obdrží položku po 60 dnech, nespěchejte dát špatnou recenzi nebo předložit spor. Prosím, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Po situaci je ověřeno, budeme znovu odeslat položku, prosím, se domnívají, budeme se snažit v našich silách, aby udělat nejlepší služby. Děkuji vám za vaše laskavé pochopení.

O Lodní Dopravy

Po provedení platby potřebujeme časy pro zpracování vaší objednávky. Obvykle budeme loď z objednávky do chovu období. Pokud chcete, aby loď rychleji nebo žádost vítejte zanechat zprávu pro nás.

O Zpětnou Vazbu

Pokud jste spokojeni s naší položky. Jsme rádi, že si můžete nechat 5-hvězdičkový zpětnou vazbu. Udělat screenshot a pak poslat k nám. Získáte velké slevy pro vaše další objednávky .

Jak to udělat, pokud obdržíte špatný produkt.

Pokud nebudete spokojeni s bodem, který jste obdrželi, nespěchejte opustit špatné zpětnou vazbu . Od www.autoservis-wolf-praha.cz nemůže změnit zpětnou vazbu . Pokud se vám nechat špatnou zpětnou vazbu, je těžké získat náhradu škody. Správný krok je, neváhejte a obraťte se na prodejce pak řekněte své situace. Poté, co potvrdil, prodejce vám řešení. Pokud nechcete akceptovat, pak můžete předložit spor.

O Návrat A Vrácení Peněz Politiky

Pokud se dostanete rozbité položky, prosím, vzít fotografii a kontaktujte nás. Obvykle jsme se, aby znovu odeslat .

Pokud chcete vyměňovat položky a zboží je nepoužité, který může doplnit . Poté, co jsme si vráceného položku, pak budeme posílat položky, které chcete změnit.

O Velkoobchody

Spolupracujeme s factory. Pokud máte svůj vlastní produkt, nebo si chcete koupit ve velkém množství, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Budeme se snažit v našich silách, aby vyhovoval vašim požadavkům.

  • Aplikace: GPS
  • Značka: RETFGTU

  • Author: Youtuber66
  • Date: 2020-12-02
  • Not received the product. Was made cancellation. Not evaluate
  • 1/5