Díly Jízdních Kol

ZTTO 10 rychlost Golden Duté SLR Řetězové Kolo Součástí Odolný Zlatý 10s 20s 30v řetěz pro MTB Horské Kolo, Silniční K7 Díly HG Systému

Rating
1 009.37 Kč 605.62 Kč

ZTTO 10SPEED SL-R GOLD PLNÉ - DUTÉ ŘETĚZCE

Barva: Zlatá

Použití: 10speed

Délka: 116 odkazy

Hmotnost: Cca 260g

Balení: V-box

Funkce:

Hmotnost Kompatibilita

Jeden za všechny.Kompatibilní s 10 rychlostní horské kolo a silniční kolo.Dodáván s Párem Opakovaně Magic Link.Snadná Instalace a Čisté.

Vysoce Kvalitní

S vysoce kvalitní ocelové materiály udržuje řetěz odolný.Tento řetěz je stretch-důkaz, a je schopen vydržet trochu více opotřebení, což znamená, že můžete získat více najetých kilometrů na kole řetěz.

Design Full-Hollow

Lehká konstrukce z full-hollow vydrží více štěrkem a špína než standardní.

Speciální Povlak

Zlatý povlak výrazně snižuje opotřebení z brusiva a umožňuje snadné čištění.

Nová Léčba

S vnitřní a vnější desky, zlepšuje kontakt s zadní kolečka pro hladký a tichý posun.Nová léčba se používá na deskách a umožňuje jim, aby otáčet kolem přesmykač, čepy a převodníky s lehkostí.

NEPŘIPOJUJTE ŘETĚZ SE POUŽÍVÁ KOLÍKY!!!

Jsme pouze, aby řetězce z horní úrovni OEM továrny jako KMC DGSM XMC a YBN, tak řetězce, které jste obdrželi může mít různé známky.Ale můžeme vás ujistit, že dostanete produkt nejvyšší kvality.

FAQ

A. Jak Velikost, Kolo Řetěz

Když se dostanete nový řetěz pro vaše kolo, měli byste být příliš zavěsil na délku.Jak dlouho jak tam jsou kolem 116 odkazy, měli byste mít více než dost, aby řádně velikost řetězce.Ve většině případů, kolo řetěz je příliš dlouhý , budete muset zkrátit řetěz.

Nejjednodušší způsob, jak velikost řetěz na kolo je položit je vedle svého starého řetězce a zkrátit novou, aby odpovídala staré.Ale mějte na paměti, že starší řetězy mohou být trochu volné, v závislosti na tom, jak moc potřebují vyměnit.

Předtím, než si dát vaše řetězce prostřednictvím přehazovačka, vytáhněte oba konce řetězce dohromady, takže je to pohodlný fit.To by mělo dát vám správné kolo řetěz délky.Měli byste mít dva řetězu (nebo jeden-palcový) překrývají, a navíc polovinu odkaz, kde budete připojte řetězce.

Neodstraňujte žádné další odkazy, než dvojí kontrola, že dva konce řetězce připojení.Jen aby se na bezpečné straně, možná budete chtít, aby počet odkazů na váš starý řetěz a zápas to s novým řetězem.

B. Odstranění Staré Řetězce

Když jste připraveni odstranit řetězec od své kolo, budete potřebovat řetězce jistič zlomit řetěz.Před odstranit řetěz, řazení, řetěz na nejmenší převodník a nejmenší kolečko.

Pokud jste schopni, sundej řetěz přední ozubené kolo nebo odstranit vaše zadní kolo.

C. Jak Utáhnout Kolo Řetěz

Když řetěz začne nosit ven, začne protáhnout, a pak to může přeskočit přes zuby na řetězovém kole.Pokud jste chytit problém brzy nebudete muset nahradit kazetu nebo převodníky, ale někdy nové díly jsou nejlepší volbou.

Zde je několik dalších způsobů, jak určit, pokud potřebujete nové kolo, řetěz:

Zvedněte řetěz z předního převodník.Shift vaše kola na nejmenší kolečko na zadní a největší převodník vpředu, pak život řetěz.Pokud si všimnete velký rozdíl mezi řetěz a převodník, je to asi čas začít nakupovat pro nový řetěz.

Pokud máme pravítko po ruce, měřit řetěz s pravítkem.Vybrat nýtovací na řetěz a lano až na nulovou značku na pravítku.Dále, spočítat 23 nýty; poslední nýt měl být na 12 znamení.Pokud váš měření je o více než 1/16 svůj čas pro nový řetěz.

Pomocí řetězce checker tool je další účinný způsob, jak zjistit, jestli budete potřebovat nový řetěz.Existuje několik různých značek jsou k dispozici, které jsou mírně odlišné, ale mají stejné funkce.

D. Věci Mít Na Paměti Při Výběru Své Kolo Řetěz

Zde jsou věci, na paměti při výběru nového řetěz pro vaše kolo.

POČET RYCHLOSTÍ

Když vybírám kolo řetěz, to se musí vejít s rychlostí vašeho kola.Pro řetěz správně fungovat, to by nemělo být příliš těsné nebo příliš volné.

Zatímco vybíráte nové kolo řetěz, podívejte se na ocelové řetězy s pevnými nýty, ty jsou více pravděpodobné, že být odolné.Buďte připraveni zaplatit o něco více pro dlouhou životnost a spolehlivost.

SNADNÉ POUŽITÍ A INSTALACE

Použití a instalaci řetězu na kolo by nemělo být těžké, ale ne příliš frustrovaný, pokud je na prvním místě.Pokud si vybrat správné kolo řetěz, měli byste mít minimální problémy s pomocí a jejich instalaci na vašem kole.

  • Značka: ZTTO
  • Číslo Modelu: 10SLR