další

50KS 7 V 1 Kvality Vody Testovací Proužky, Pitné Vody, Testovací Proužek Akvarijní Ryby Nádrže PH Testovací Papírky Pro PH Test

Rating
129.18 Kč 95.54 Kč

Bullet Body: 1, Upgrade 7 v 1: testovací proužek se používá pro rychlou analýzu (hodnota PH, celková alkalita, tvrdost, dusičnany, dusitany, brom, celkový chlór).

2、Zdravotní Péče: Vrty a potrubí nebo bazény mohou být snadno kontaminován.Je doporučeno používat tento testovací proužek k testování kvality vody často.Měřit své pH přesně ukázat alkalické stav zajistit, aby vaše tělo a voda jsou v bezpečí.

3, Snadné Použití: Ponořte testovací proužek ve vodě po dobu 5 sekund, držte ho ve vzduchu po dobu asi 30 sekund, a pak nastavit barvu na zadní straně láhve, aby si čtení pohodlně otestujte si své pH doma.

4、Úsporné a Použitelné: kvalita Vody by měl být testován jednou týdně.Jedno balení našich testovacích proužků obsahuje 50 testovacích proužků.A testovací proužek se používá pro kvalitu vody, testování, pitné vody, domácí kohoutky, ale voda, sladkovodní , ryby, nádrže, bazény a další.

5、Přenosný Design: Tam jsou 50 testovací proužky v každé láhvi.A láhev je kompaktní a snadno se přenáší.

Specifikace:

Láhev materiál: plast

Testovací proužek materiál: papír

Barva: jak je znázorněno na obrázku

Množství: 50 proužky v každé láhvi

Multifunkční 7-in-1 testovací proužek můžete vyzkoušet následující hodnoty:

PH, Celková alkalita, Tvrdost, Dusičnany, Dusitany, Brom, Celkový chlór

Balení Seznam:

1 Láhev PH Testovací Proužky(50ks / láhev)

Poznámky:

1. V důsledku světla a obrazovky rozdíl, položka barva může být mírně odlišné od toho, které je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, aby 0.5-2 cm tolerance vzhledem k ruční měření.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 6. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

  • Číslo Modelu: kvalita vody test

  • Author: Jeffrey Acuarioyc
  • Date: 2020-12-06
  • Seems to give good action.
  • 3/5