další

Vysoce Kvalitní ELPL29 V13H010L29 Náhradní lampa Projektoru s Bydlením pro EPSON PowerLite 10+/PowerLite S1+ EMP-S1+/S1H/TW10H

Rating
436.15 Kč

RM5087027987072391

Popis Produktu:

podprsenka nd název ximlamps mo del numbe r ELPL29 /V13H010L29 Napětí 220V Příkon 132 W Průměrná Životnost (hodin) 2500H záruku 180 dnů záchvat nás M anufac turer Místo původu Shenzhen čína (Pevninská část) Typ Vysoce kvalitní Repllacement lampa projektoru Aplikace Komerční ,E ngineering ,Krytý ,Profesionální ,Plachtění

Kompatibilní projektor : pro EPSON PowerLite 10+/PowerLite S1+ EMP-S1+/S1H/TW10H Dodávka Detail :do 1-3dnů po obdržení platby.

Balíček:Každá lampa projektoru dodáván ve speciálně zabalené krabice s unikátní sériové číslo.

Můžeme dodat: 1.Originální lampa modul(OM) 2.Originální lampa s bydlením(OBH) A Původní holá lampa(OB)

3.Kompatibilní lampa s bydlením(CBH)a.Kompatibilní holá lampa (CB)

4.náhradní lampa projektoru hořák(AC a DC

Značky patří : UHP VIP NSHA HS HSCR UHE NSH UHB SHP ,atd.

Pokud byste mohli najít potřebné modely v našem obchodě,prosím, laskavě kontaktujte nás ,

nabízíme vám detailní informace.

Obrázky ukazují

Jak a Kdy Nahradit Lampa Projektoru

To může být čas vyměnit vaše žárovky projektoru. Projektor lampy dim, zatímco oni stárnou. Některé projektory umožňují kontrolovat počet hodin, vaše lampa se používá přes vestavěný systém menu. Obvykle pár hodin před očekávanou životnost lampy je dokončena, zobrazí se zpráva zobrazí na vašem projektoru žárovky obrazovce.

Doporučujeme konzultovat vaše uživatelské příručce k určení přesné pokyny pro váš konkrétní model. Ve většině případů, výměna pouze zahrnuje několik kroků, které zahrnují následující: vypněte stroj a nechte lampu vychladnout úplně Odstranit kryt Odšroubujte svítilnu bytové jednotky Vyjměte starou lampu Šroub v nové lampy a nahradit bytovou jednotku a kryt. Nejdůležitější věc k zapamatování je, že byste měli nikdy se nedotýkejte lampy nebo bydlení přímo vašimi prsty .

Tipy pro prodloužení životnosti projektoru a lampa

Existuje řada kroků, které můžete podniknout, aby prodloužit životnost vašeho projektoru žárovky. Za prvé, aby se projektor vychladnout úplně po každém použití, před přemístěním nebo zabalením do přepravního pouzdra. Měli byste se také vyhnout extrémním teplotám--nenechávejte projektor v autě v létě, nebo když je pod 40 stupňů. Další tip, aby se vaše lampa projektoru poslední je čištění projektoru filtr pomocí stlačeného vzduchu každých pár měsíců.

  • Test: Všechny svítilny jsou testovány před expedicí
  • Číslo Modelu: ELPLP29/V13H010L29
  • Typ: Náhradní Žárovka Projektoru s bydlením
  • Značka: XIM
  • Kompatibilní s: PRO EPSON PowerLite 10+/PowerLite S1+ EMP-S1+/S1H/TW10H
  • Průměrná Životnost (hod): 2500H
  • Záruka: 180 dnů