Vlastnosti:

1.Snadno sbírá: Paintless dent repair nástroje obsahují velké množství příslušenství, poskytujeme skladování taška pro vás udržet všechny ty malé doplňky.

2.Barva Přátelský: Měkká guma v dent zvedák držák spodní může zabránit laku drbání. Lepidlo lze snadno odstranit a nebude to bolet původní barvy.

3.Profesionální Lepidlo: Eco-friendly lepidlo hole speciálně navržen pro auto dent opravy a viskozity lepidla hole je dostatečně silný, aby vytáhnout důlek. 80% autoopravny používat naše lepidlo.

4.Široce Používán: funguje dobře pro opravy ledniček, praček povrchové promáčknutí. vyroben PA materiálů, dent stahovák vyroben s vysokým obsahem uhlíku z nerezové oceli, dostatečně odolné.

5.Snadné Ovládání: To dent odstranit sada poskytuje vhodnou platformu pro každého, kdo k použití jako příslušenství jsou vůbec složité. Je to snadné opravit důlek s podrobnými opravy kroky popsané v manuálu. Také, můžete nás kontaktovat, pokud tam je nějaká otázka, budeme vždy stát na straně

Popis:

1.Použití všeobecně pro zpracování plechu automobilu, lednička,motocykl, pračka, atd

2.Když máte Paintless Dent Repair Kit, nebudete muset jet do opravny pro opravu auto promáčknutí, co musíte udělat, je vytáhnout vhodné dent opravy nástrojů a vydejte se na opravu auta. Proč ne ušetřit náklady způsobené DIY dent opravy koupit jednu láhev svého milovaného vína, nebo vychutnat si slunce cestu? Zvolte tuto Sadu na Opravu přinese radost a pohodlí.

Specifikace:

Materiál: Hliníkový rám+ocel šroub trakční podložky+matice měď

Velikost:200*65*50mm

Barva: černá

Balíček zahrnuje:

1setx Gold-zdarma Dent Repair Stahováky

Poznámky:

1.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2.Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

  • Materiál: Hliníkový rám+ocel šroub trakční podložky+matice měď
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: /