Přenosný Audio A Video

2018 Nejnovější EVA PU Nosit Ochranný Kryt Pouzdro Pouzdro Taška Pro JBL Flip 3 Flip3 Bluetooth Sloupci Extra Prostor Pro Plug & Kabely

Rating
311.33 Kč 186.71 Kč

2018 Nejnovější EVA PU Nosit Ochranný Kryt Pouzdro Pouzdro Taška Pro JBL Flip 3 Flip3 Bluetooth Sloupci Extra Prostor Pro Plug & Kabely Popis: Speciálně Konstruované pro JBL Flip3 Přenosné Bezdrátové Bluetooth Reproduktor, Měkké a Snadné Přenášení, Velký Ochranný pro JBL Flip 3 Bluetooth Reproduktor, Chrání Reproduktor Z Poškrábání, Dings a Promáčknutí. Funkce: 1. Vyrobeno z kvalitní Tvrdé EVA Pouzdro Chrání a ukládá FLIP3 Přenosný Bluetooth Reproduktor, USB Kabel a Nabíječku, které přicházejí s reproduktorem 2. Navíc Oddělený prostor pro Nabíječku a USB Kabel, který je dodáván s spaker 3. Náš případ může vydržet dopad nebo sratch, to je semi-vodotěsný, nárazuvzdorný, Stylový a Odolný. Zaručeno, aby se zabránilo jakékoli škody na vašem Bluetooth reproduktor 4. Náš případ jsou umístěny popruhy může FLIP3 reproduktory stabilní 5. Klasický zip pohodlí pro snadné Otevírání a Zavírání. Rozměry: uvnitř: 22.6 x 6,7 x 6,7 cm outerside:23..4 x 7,3 x 7,3 cm Našem případě funkce, velmi pohodlné držadlo, které umožňuje snadné a pohodlné přenášení na cestách. Hmotnost:122G Balíček zahrnuje:

1*pouzdro pro JBL Flip 3 Bezdrátový Bluetooth Přenosný Reproduktor 1* Kovová spona (Poznámka: Není inlcuded Reproduktory a příslušenství)

  • Typ Položky: Tašky
  • SKU: ZP-170706004
  • Číslo Modelu: Pouzdro Pro JBL Flip 4 Bluetooth Reproduktor
  • Materiál: PU
  • Balíček: No