Měření & Nástroje Analýzy

Nejnovější DVR-1000 Dlouhý dosah Detektor Kovů DVR1000 Long Range Radar Detektor Zlato Stříbro Bronz Měď, Platina, Diamant, Smaragd

Rating
24 379.30 Kč 19 503.35 Kč

DVR-1000 přijímá high-end dotykový typ velký barevný displej, který je citlivý a jednoduché ovládání, výkonné funkce a intuitivní a přesné zobrazení polohy parametry. Specifikace DIY scénáře použití: Instalatérské Přizpůsobit Obklady Elektrické Dřevoobráběcí Kovoobráběcí Hmotnost Vnější Balení: 5kg Shell: Vodotěsné ABS Mezinárodní certifikace: FCC,CE,ROHS Záruka: Jeden rok Displej: 3,5 Palcový Dotykový Kapacitní Barevný Displej Vnější obal Velikost: 41,5*38*15 cm Lithiové Baterie: 7.4 V, 800mAh(Přijímač), 12V, 2400mAh( Nabíječka: DC12V, 2A Rozsah: Ne méně než 3000 M Hloubka: Ne méně než 50 M Kód Položky: 563365314 Kategorie:

1.Životopis

APOLLODETECT technologie začala na začátku tohoto století ve Spojených Státech, a jeho detekce produktů jsou ve vedení v high-end technologií. DVR-1000 dlouhý dosah detektoru bude zahájena v roce 2020 k dosažení dlouhé vzdálenosti umístění pohřben drahých kovů. V procesu výzkumu a vývoje, vědci skenování a vyhledávání pro různé druhy pohřben poklady tím, že radarové vlny, a hromadí desítky milionů druhy dat, na základě analýzy radarových vln frekvence, hloubka uložení, vyhledávání rozsah a prostředí, ve kterém poklady existují. Tyto údaje byly začleněny do výkonné čipy a vzpomínky, které jsou také v naší DVR-1000 detektor systému.

ⅰ . DVR-1000 přijímá high-end dotykový typ velký barevný displej, který je citlivý a jednoduché ovládání, výkonné funkce a intuitivní a přesné zobrazení polohy parametry. Je to čitelné.

ⅱ . DVR-1000 dokončila vyhledávání umístění devět kovů včetně zlata, stříbra, bronzu, mědi, platiny, diamantů, smaragdů, olova a hliníku.

ⅲ . DVR-1000 čip vysílá signály do vzduchu a povrchu terénu, respektive po big data analýzy. V procesu hledání, cíl má silné pozorovatelnost a je bohaté na stíny a zvuk.

ⅳ . DVR-1000 long range radar detektor s nejvíce front-end technologie, stabilní výkon před ostatními vzdálené detektory na trhu.

2.Kompletní Konfigurace

3.Pochopení Složek:

Digitální hlavní řídící jednotky :

Přijímač :

Přijímací antény Vyrobené ofpure mědi zisk 30dB zesilovač

Přijímací antény připojení vodiče Čistá měď → vysoká vodivost Měkké silikonové vlákno

Vysílací anténa Vyrobena z čisté mědi zisk 30dB zesilovač

Pozemní antény připojení Čisté mědi → vysoká vodivost Měkké silikonové vlákno

Napájení

Návod a DVD

4. Instalace

Digitalmain řídicí jednotka instalační schéma

Přijímač installationdiagram

5. WorkingPrinciple

APOLLODETECTDVR-1000 long range radar detektor integruje desítky milionů druhů ofsampling data. Analýza velkých dat se opírá o tři základní zpracování chipsand tři sady vysoké paměti skladování. Detektor vysílá radarové vlny do vzduchu a povrchové vrstvy, respektive, a cílové umístění je promotedby skenování radarových vln.

Pokud cíl je v rámci energetické spektrum, signál je absorbována cíl.Indikátor tyč je vložena do výkonového zesilovače k dokončení receivercircuit. Obvod je tvořen tím, že provozovatel je tělo kapacitní a theinductance součástí napájecího modulu. Když operátor prochází thetransmission linie mezi skenerem a cíl, signál je absorbován, které cílového obvodu bude hrát aktivní roli. Indukčnost VF energie z přenosové linky komunikuje s cívkou kapacita provozovatele'scircuit. V tomto okamžiku, normální reakce je přilákat indikátor tyče.To vlastně vyjadřuje k operátorovi, že cíl je v dosahu z skener

Dosah skeneru se mění s mnoha faktory. První a nejvíce importantvariable je cílová velikost. Druhý je stav půdy (přítomnost ofelectrolyte) a pohřben času. Dalším faktorem je chemické změny v thesoil kolem cíle, což lze zvýšit výkon skeneru. Fortargets, které jsou náchylné k oxidaci, a to jak samotného objektu a jeho containerwill vyzařují silnější signály. Vzhledem k počasí faktory, cílové amplificationscanner bude mít větší potenciál k přenosu signálu

Jsou cíle v dosahu, a když se vaše nohy začnou krok do vedení,za normálních okolností, anténní tyče se přitahují navzájem. V uvedené linky šířka jediný cíl je 20 palců.

Poznámka:velmi malý počet lidí, bude narazíte na nějaké problémy při používání thescanner na prvním místě, ale je třeba mít na paměti, že lidské tělo opravdu anténa, napájecí modul je součástí korekčního obvodu.Bez lidského těla, anténa prut nemohou být provozovány, a bez thepower modul nelze použít. Takže řekněme, na staré a nové zákazníky, "máte k praxi Nic nenahradí. "

  • DIY Dodávky: Obrábění kovů
  • Napájení Typ: Dobíjecí
  • S LCD Obrazovkou, Nebo Ne: Ano
  • Značka: RaeSung
  • Číslo Modelu: DVR-1000