Vlastnosti produktu: Vhodné pro všechny počasí - nebojte se o špatné počasí.Zámky, konstrukce z nerezové oceli a kalené ocelové třmeny pro větší pevnost a bezpečnost.

Tepelné zpracování a kalené oceli Dlouhou životnost Odolný, non-korozivní Anti-viděl Anti-rozbíjení Proti poškrábání Vodotěsný, Anti-korozní, Anti-rez, Anti-freeze Modulace spínač pro širokou škálu použití

Bezklíčové Reload Lock - Snadno nastavit 4-místné vytáčení a snadno zapamatovatelné.Ty již nebudou muset starat o hledání klíče.Již terčem pro zloděje - Visací zámky jsou těžké a odolné, čímž se minimalizuje expozice pout a prevenci štípačky z útoku.

Visací zámek Aplikace - Zámky jsou nejvhodnější pro skladování jednotky, garáže a přístřešky, přívěsy, mobilní vozíky, venkovní brány, sklady, logistika, dveře, okna, skladování, atd.

Specifikace - tělo Zámku: šířka 2-3 / 4 v; lock spona: průměr 3/8, délka 3/4. 4 digitální kombinace kotoučové visací zámek s kalené oceli spoutat kůlna, sklad, posilovna a stříbrný zámek na plot.Popis produktu: 4-Místné Kombinace Kotoučové visací Zámek s Kalené Oceli Spoutat Stříbro Lock pro Přístřešky, sklad, Posilovna a Plotu (1 ks) Zelená dipadlock nerez 3/4" široký 3/8" edge self-recovery 70mm přístřešek jednotka velká rez-důkaz, dveře skladu, Rozměry: 70mm nebo 2-3/4 šířka těla, kalená 3/8 (9.58 mm) ocelové kování, hloubka 19mm

Hmotnost výrobku: 255 g / 0,56 kg

Rozsah použití: venkovní brány, sklady, logistika, dveře, okna, skladování, atd. Obsah balení: 1 * visací zámek, 1 * anglický popis, Jak nastavit disk visací zámek kombinaci kód:

1. Dial otevřete kombinace (výchozí tovární nastavení je 0-0-0-0).

2. Zasuňte černý páku zprava doleva otevřete kování.

3. Na zadní straně zámku, pomocí šroubováku otočte šroubem proti směru hodinových ručiček o 90 stupňů do horizontální polohy.

4.Zámek je nyní v reset módu.Otočte číselník na požadovanou kombinaci.

Důležité: nelze zamknout visací zámek, dříve, než dokončíte kroky

5. Pečlivě zkontrolujte, pokud jsou v požadované kombinaci.

Otočte reset šroub o 90 stupňů ve směru hodinových ručiček do původní svislé polohy.

6.Zámek je nyní nastaven na novou kombinaci.Prosím, napsat nové heslo, takže můžete si to pamatovat.

  • Typ Zámku: Klíčem Visací Zámek