[Beli Fashion] Indické Přírodní Vlna Panenské Vlasy 100g 1KS/lot 100% Nezpracované Lidské Vlasy Svazky Černá barva Prodlužování Vlasů

Materiál

Beli Fashion Indické Virgin Módní Vlasy 100% Unproceeded

Funkce

1.Zdarma spleť, minimální ubývání

2.Parní proces, chemický proces

3.Plný kůžičky, tlustý z útkové nitě na koncích, velmi měkké

4.Žádné vši a šedé vlasy, bez zápachu

5.Mohou být barvené, bělené, restyled, udržet vzor i po umytí

6.Poslední dlouhou dobu v dobré péči

Vlasy styl

Beli Fashion Indické Panenské Vlasy Přírodní Vlna Prodlužování Vlasů

Délka

10 palců-28 palců

Barva

#1b (přírodní barva bez zpracování)

Průměrné množství

Obvykle 3ks nebo 4bundles může za plnou hlavu

Zpracování A Doprava

Obvykle zpracování do 12 hodin a lodě do 18 hodin poté, co vaše platba prostřednictvím ověřování

Drop

Shipping &Velkoobchod

Prosím, kontaktujte nás

1. Bude to Zamotané?

Protože to je 100% lidské panenské vlasy, vlasy s plnou kůžičky sladěny ve stejném směru. Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec. Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší. Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

2.Bude to Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven. To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku. Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita. A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám, nebo to bude zlomit off.

3.Může být zvlněný nebo barvené?

panenské vlasy mohou být barvené a železo-ploché, ploché železo plz nechci překročit 150ºC, nebo vlasy budou zničeny. Také vlasy se vrátí do své přirozené vlnité po mytí nebo železa-tv s plochou.

4.Jak se Odlišit?

Pro 100% lidské panenské vlasy, pokud budete spalovat to, to bude mít ten popel;pro jiné materiály,jako je chemické vlákno personál, když tě to spálit, nezanechává nic.

[Beli Fashion] Indické Přírodní Vlna Panenské Vlasy 100g 1KS/lot 100% Nezpracované Lidské Vlasy Svazky Černá barva Prodlužování Vlasů

Pro vaši informaci,prosím, zacházet s ní jako by to bylo vaše vlastní vlasy, s řádnou péčí, nezpracované lidské panenské vlasy budou trvat dlouhou dobu. Vlasy zůstanou nepoškozené vyhnout časté použití nadměrného tepla, umírající nebo perm chemických látek.

Q: kolik Vlasů Potřebuji?

Vlasy je o 97-100 g/svazek(3.5 oz/svazek). 3 svazky jsou dost pro hlavu obvykle.Protože váha všech balíčků je konstantní, kratší svazek je thicher než dlouhý. Níže je odkaz, aby vám říct, jak mnoho svazků, které potřebujete.

Q:Jak Měřit Naše vlasy?

 • Vhodné Umírá Barvy: Všechny Barvy
 • Textura: Přírodní Vlna
 • Chemické Zpracování: NIC
 • Může Být Permed: Ano
 • Původ: KN(Původu)
 • Nejdelší Vlasy Poměru: 10%-30%
 • Materiál Třídy: Panenské Vlasy
 • Typ Rozšíření Vlasy: Tkaní
 • Lidské Typ Vlasů: Indické Vlasy
 • Vlasy Útek: Stroj Double Weft
 • Značka: beli fashion
 • Materiál: Lidské Vlasy