Péče + Ochrana kombinuje tří výrobků v jednom agent odstraňování vodního kamene, odmašťování a hygienické produkty, které mohou být použity ve všech pračky a myčky stroje.

Složení: % 45 +/-5 kyselina amidosulfonová % 45 +/-5 kyselina citronová, % 0,01 1 kyseliny akrylové. Neobsahuje суфрактантов, neobsahuje FOSFOR. Odmašťuje, dezinfikuje a odstraňuje usazeniny na Bubnu ohřívače, čerpadla a hadice . Optimálně použít 1 krát za měsíc nebo 2 krát za 3 měsíce. Hlavní výhody: Eliminuje zápach a nečistoty, Odstraňuje zbytky pracího prostředku; Odstraňuje vápenné usazeniny (osa); Zvyšuje výkon a efektivitu ve využívání energie. Aplikace prášku pro odstranění spodina pračce: Nalijte obsah JEDNOHO sáčku: polovina přímo do bubnu, druhá polovina do zásobníku na prášek.

Start programu mytí teplota nad 60 ° C Bez prádla . Níže video návod pro pračku. V jedno balení 12 prášky. V jeden prášek 50g. Je to jedna aplikace. Originální Kód: 35601768 Nahrazuje veškeré prostředky z pěny. Jmenování antiscalant

Profesionální formule zabraňuje tvorbě pěny a hluboké čistí od škodlivých zbytkové minerální usazeniny vnitřní komponenty spotřebiče upozornění tvorbě plísní a nepříjemného zápachu.

Zápach z pračky? Zkuste balíček antiscalant Cukroví. Hlavní výhoda: Výrobce. Vhodné k jakékoliv značce a modelu. Připomenutí! Prášek odstraňuje špínu, ale ne eliminuje problémy již spálil deset. Při včasné použití, životnost stroje je zvýšena na 3-4 krát. * Všechny informace jsou pouze pro referenci. Nejsme odpovědni za problémy vzniklé v důsledku nesprávné opravy. V případě pochybností se, prosím, na autorizované servisní středisko. Můžete také kontaktovat nás pro opravy.

  • Typ: Pračka Dílů