Hardshell Hliníkový Kufr Pouzdro Box Kufr, Ruční Taška Pro Hubsan X4 H502S H502E RC Quadcopter Černá

Popis:

Popis: Název Položky:Hliníkové Pouzdro Barva: černá, Velikost: 45.8 cm x 10.09 cm x 23.2 cm Hmotnost: Cca 1,5 kg Použití: pro Hubsan H502S H502E X4 RC Quadcopter Funkce: S silné vysoké hustotě pěny, aby vaše quadcopter bezpečné.Dostatečná kapacita, velmi užitečné a pohodlné použití.Tento Hliníkový Kufr, je dobré i pro venkovní použití.

Obsah Balení:

1 x Hliníkový Kufr Pro Hubsan H502S X4 RC DRONE

Platba:

1).Použití kreditní karty platit na Alibaba

Prosím, pošlete e-mail, kontaktujte nás.

náklad:

1 zásilka je přes air mail, pokud hmotnost balíku je více než 2 kg nebo balík velikost je větší než 90 CM, budeme používat EMS, atd, nebo Loď se dvěma pozemky nebo více zásilek leteckou poštou.

2 Návod:váha a velikost, jsme označili v balíčku detaily není skutečné hmotnosti a velikosti zboží, pokud potřebujete znát aktuální hmotnosti a velikosti, stačí nás kontaktovat.

3 Dodací lhůta:

1) Doprava vyspělých zemích je o 7-45 dní

2) Vzdálené země, je asi 2-8 týdnů

4, Pokud kupující chcete použít rychlejší způsob dopravy, jako je EMS, DHL atd, prosím, s námi komunikovat o zvýšení dopravy.

5 Pokyn:dodací lhůta je závislá na kupujícího ' s celní odbavení čas nebo vyšší Moci.Pokud kupující neobdrží zboží v dlouhé době, doufáme, že se kupující může obrátit vaše celní nebo místní poště, aby si zboží brzy.

Po-prodejní servis:

Budeme kontrolovat kvalitu zboží před odesláním.Pokud tam jsou některé neočekávané problémy se stalo, doufáme, že k řešení problémů s kupujícím prostřednictvím přátelské následujícími způsoby:

1 Pokud to je problém s kvalitou, může kupující předložit tvrdí, do 15 dnů po převzetí zboží, musí kupující poskytnout fotografie nebo video a další důkazy, aby prodávající pro identifikaci.

2 Man-vyrobené poškození, kupující převzít plnou odpovědnost.

3 kvalita Výrobků zpracování programu:

1) kupující vrátí zboží do usa a odpovědné za zpáteční lodní náklady; poté, co obdržíme zboží ,budeme odeslat nový produkt, aby kupující a zaplatit odeslat přepravní náklady.

2) je-Li zboží (celková cena včetně poštovného je méně než 10USD) má problémy s kvalitou, budeme znovu odeslat nový produkt v kupujícímu další objednávku; pokud kupující není v plánu vytvořit nový, aby v blízké budoucnosti, může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na odeslat nový produkt.

Daně:

Placení daně je povinností každého občana, kupujícího je třeba, aby odpovědné za všechny daně.Díky daňovým problém, kupující odmítnout převzetí zboží, kupující je třeba, aby

Zodpovědný za nákladní ven a domů.

Zpětná vazba:

1 Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět.Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité.

2 Pokud jste spokojeni s našimi položky, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.Budeme zanechat pozitivní zpětnou vazbu, aby si později.

3, Kontaktujte nás e-mailem nebo naše obchodní manažer: cn1003271785, před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Budeme jednat s vámi vyřešit všechny problémy co nejdříve.

  • Velikost: 46*10*25cm
  • Číslo Modelu: Hubsan H502S
  • Hmotnost: about 1.5kg
  • Drony Příslušenství Typ: Drone Boxy
  • Balíček: No
  • Značka: HCDSKY