Domácí Elektronické Příslušenství

8307 5mW 532nm Zelené Dot Laser Bore Pohled Kit Kolimátor na 0.22 - 0.50 Kalibru Puška Rozsah T6061 Hliníkové Boresighter Pistole

Rating
402.71 Kč

Položka Specifikace: Model: 8307 Max. Výstupní Výkon menší než 5mW Hmotnost 59g Materiál Hliník Délka 170 mm (celková) Délka tyče, které se hodí do sudu: 50 mm -85 mm (zúžený) Průměr Hlavy 20mm Ocas Průměr 4,5 mm Rozsah 300 Yds Laser Barva Zelená Napájení 1x CR2 3V Baterie (baterie není součástí balení) Balení: 1 x 8307 Zelený Laser boresighter 1 x Šroubovák 2 x Šrouby 8 x Adaptér tipy 1 x pevný úložný box Přepravní Čas Tipy:

Všechny balíček poslán doporučeně poštou. s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví. to je bezpečnost v bezpečí nákladu. Dodací lhůta je cca 20--50 dní. V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů. poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného. Má nějaké otázky. prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy. děkuji!!!

Zpětná vazba:

Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes www.autoservis-wolf-praha.cz. budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém. děkuji!!!

O Daně:

Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás. Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma. Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

  • Připojení: Desktop
  • Použití: Přepínání
  • Značka: Banggood
  • Typ Výstupu: NIC
  • Výstupní napětí: NIC